Podmínky užívání

z led 21, 2024 - od Magdalena Hrušková - 0

Úvod

Průvodce HPV je informační web, věnující se tématům virologie a očkování proti lidskému papilomaviru (HPV). Navštěvováním a používáním služeb webu hpv-guide.cz, souhlasíte s těmito podmínkami užívání. Tyto podmínky se vztahují na všechny uživatele stránek bez výjimky. Podmínky užívání definují a regulují práva a povinnosti návštěvníků a správců webu. Je důležité, abyste se seznámili s těmito podmínkami před používáním webu a jeho služeb. V případě nesouhlasu s celým zněním podmínek nebo jeho částí je uživatel povinen okamžitě ukončit používání webu.

Ochrana autorských práv

Obsah stránek hpv-guide.cz, včetně textů, grafiky, log, ikon a kódu stránky, je chráněn autorským zákonem a jinými předpisy České republiky i mezinárodními smlouvami. Všechny materiály jsou majetkem jejich autorů nebo majitelů a jsou používány buď na základě smluvních ujednání, nebo v souladu s platnými zákony. Uživatelé se zavazují tyto materiály nekopírovat, nešiřit, neupravovat, ani jinak nevyužívat pro komerční ani nekomerční účely bez výslovného souhlasu jejich majitelů.

Odpovědnost a omezení použití

Informace prezentované na stránkách Průvodce HPV jsou poskytovány v nejlepší víře a dle nejlepších dostupných vědomostí autora a redaktorů. Administrátoři webu však není zodpovědní za přesnost a úplnost těchto informací, ani za jakékoliv škody vzniklé jejich použitím. Uživatelé používají všechny informace a služby poskytované webem na vlastní riziko a jsou vyzváni k projevení vlastní odpovědnosti při využití jakýchkoli informací získaných z tohoto webu.

Změny podmínek užívání

Vedení webu hpv-guide.cz si vyhrazuje právo kdykoliv změnit nebo aktualizovat tyto podmínky užívání bez předchozího upozornění. Je v odpovědnosti každého uživatele, aby pravidelně kontroloval tuto stránku s podmínkami užívání a zajistil si tak znalost aktuální verze těchto podmínek. Pokračováním v používání webu po zveřejnění změn podmínek užívání projevujete souhlas s nově aktualizovanými podmínkami.

Kontakt a informace o majiteli

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně podmínek užívání webu, nebo kteréhokoliv obsahu na stránkách, je možné se obrátit na majitelku webu Magdalenu Hruškovou na adrese Moravské náměstí 617/9, 602 00 Brno-střed, Česko. Pro přímý kontakt můžete využít emailovou adresu [email protected]. Váš dotaz bude zodpovězen v co nejkratším možném termínu.

Sdílet tento příspěvek :